حذف کننده­ های ذرات TIDEVANE

حذف کننده­ های ذرات TIDEVANE

حذف کننده­های ذرات TIDEVANE

حذف کننده­های ذرات TIDEVANE، از انواع حذف کننده ذرات هستند که معمولا برای جدا سازی قطره­های آب از جریان گاز به کار می­روند. در تمام فرایندهایی که تماس بین گاز و جریان مایع تماس برقرار باشد، قطره­های کوچک به همراه گاز حمل خواهند شد.

حذف کننده­های ذرات TIDEVANE از شرکت AWS، به طور عمده به منظور زدودن قطرات مایع از جریان گاز و یا هوا است. و این در حالیست که این نوع از حذف کننده ذرات، برای ذات جامد نیز کارایی دارد.

برخلاف فیلتر­ها که ذره­ها را در خود نگه می­دارند، حذف کننده­های ذرات TIDEVANE ، قطر­های کوچک را جدا کرده و مایع را از جریان گاز زهکشی می­کند.

حذف کننده­های ذرات TIDEVANE از شرکت AWS، به حالت مشبک زیگ زاگی ساخته می­شود که باعث می­شود گاز پر از ذرات و غبارات، در طول جریان بین صفحه­ها به سرعت تغییر جهت دهد. قطرات مایع به خاطر نیروی مومنتوم با صفحات مشبک برخورد کرده و از جریان گاز جدا می­شوند چرا که قادر به تعقیب جریان گاز نیستند..

حذف کننده­های ذرات TIDEVANE، جداکننده­هایی هستند که مکانیزم حذف ذرات آنها بر اساس اختلاف اینرسی بین فاز مایع و گاز است و قطرات آب به خاطر اینرسی بالا حذف می­شوند.

حذف کننده­های ذرات TIDEVANE، بسته به پارامتر­های طراحی و شرایط عملیاتی، توانایی حذف ۱۰۰% ذرات با قطری به اندازه­ی ۸ الی ۴۰ میکرون را دارا است.

tidevane mist elleminator1

مصالح مورد استفاده برای ساخت:

–         فولاد استاندارد

–         آلیاژها

–         تیتانیوم

–         پلی پرو پیلن

–         FRP

–         PVDF

–         بسیاری از مواد و مصالح در دسترس تقاضا هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *