ازن ژنراتور در سیستم های تصفیه آب

ازن ژنراتور در سیستم های تصفیه آب

دستگاه مولد ازن

O3 در طبیعت نمی تواند بصورت پایدار باقی بماند و سریعاً به O2 وO  شکسته می شود. O2مولکولی پایدار است که میزان اکسیژن محیط را بالا می برد ولی اتم  (اکسیژن نوزاد یا اکسیژن فعال) نمی تواند منفرداً به زندگی خود ادامه دهد و باید با آلاینده ها ترکیب شود و آنها را بصورت اکسیدهای پایداردرآورد. در ادامه مشخصات فنی دستگاه های مولد ازن ژنراتور شرکت مهندسی آردازیست آورده شده است. نحوه انتخاب ازن ژنراتورها و محاسبات آن بر اساس استاندارد DIN 19643 می باشد.

موارد استفاده از اكسیژن فعال

۱٫ازن ضد عفونی كننده ای محبوب تر و ایمن تر از كلر بخصوص در اروپا و آمریكا( کشورهای پیشرفته صنعتی) جهت گندزدایی آب می باشد.

۲٫استفاده از دستگاه ازن ژنراتور قبل از سیستمهای RO باعث افزایش راندمان و طول عمر فیلترهای کربن اکتیو شده و از تجمع میكروارگانیسم ها بر روی ممبران ها جلوگیری می نماید.

۳٫ازن بسیار سریعتر از کلر عمل می کند و در ضدعفونی فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد.

۴٫بوزدائی، ضدعفونی باکتریها ، هاگ ها و قارچها در هوای سالن های تولید، مرغداری ها و سایر محیط های بسته پالایش آب استخرها با گاز ازن مطمئن ترین و موثرترین سیستم  ضد عفونی کننده شناخته شده درجهان است.

۵٫ضدعفونی میوه، سبزی، محصولات گوشت، انبار و سیلوهای گندم و حبوبات و غلات، كنسروها و سایر مواد غذایی جهت کاهش باکتریها، هاگ ها و قارچهاو افزایش طول عمر محصولات غذایی بدون تغییر طعم و مزه ، رنگ و بو- تایید شده از سوی اداره غذا و دارویی آمریکا(FDA)

۶٫استفاده از اكسیژن فعال دركشتارگاهها، افزایش اطمینان در تولید گوشت سالم ، ایمن و بی خطر، افزایش ماندگاری گوشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *